Tavolin e ushqimit (trepezari)

Shitet nga: Ari 20 Qer 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina eshte me 6 kariga,ne gjendje te mire,per ma shume info na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim