Tavolin ekstra lir

Shitet nga: Artur 09 Sht 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen 10 euro ajo duket siq pe shihni nfoto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim