Tavolin kuzhine me 6 karrige

Shitet nga: Xhevat 06 Dhj 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolin kuzhine ne 6 karrige e ardhur nga zvicrra shum e ruajtur kerkoj bleres serioz .tel 044240193 dhe ne viber +37744240193
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim