Tavolin me 6 karrige

Shitet nga: musa 07 Pri 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
eshte ne gjendje shum temire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim