Tavolin me 6 karrika

Shitet nga: Ilir 07 Tet 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina osht me 6 karrika munet mu ba ma e madhe e rujtne e re osht s ka 1muj qi e kom perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim