Tavolin me 7 karrige

Shitet nga: haxher 17 Pri 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin e xhamit vjen me 7 karrige shum e pershtatshme per sallon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim