Tavolin me Karrika

Shitet nga: Naser 31 Mar 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina ,e ruajtur shum mir 1vjet e perdorur ,arsyja e shitjes per shkak ndrrimit te vendbanimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim