Tavolin me karrige

Shitet nga: Loriku 09 Krr 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina eshte 120x90 + hapet eshte nga druri me 4 karrige poashtu edhe tavolin dhome 80x80 poashtu ne gjendje te rregullt dhe shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim