Tavolin nga metali me 2 pushimore

Shitet nga: Eroni Metal 12 Mar 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin nga metali me dy pushimore cmimi 180€ si dhe punojm sipas porosis edhe modele tjera me dizajne te ndryshme!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim