Tavolin për kompjuter

Shitet nga: Cati 04 Pri 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina ka këto dimensione:
Gjerësia 1.5 metra, kurse brendësia dhe lartësia nga 80 cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim