Tavolin per 4 ose 6 persona

Shitet nga: Burim 03 Pri 03:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
eshte n gjendje te mire e ruajtur dhe me ngjyr karakteristike dhe mund te zvoglohet ose te rritet sipas deshires.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim