Tavolin per sallon

Shitet nga: privat 11 Pri 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina per sallon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim