Tavolin pune

Shitet nga: Jon 05 Shk 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavoline pune e perdorur model italian ne gjendje shume funskionale . Karrige pothuajse e re . Cmimi shume i arsyeshem . Made in Italy
#iphone6s, iPhone, Samsung , laptop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim