Tavolin salloni

Shitet nga: faik brajshori 11 Shk 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesh tavolin salloni shum e bukur qmimi i arsyeshem 25 euri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim