Tavolin xhami

Shitet nga: Kushtrim 13 Sht 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolin xhami e blere ne amre jo me larg se nje muaje e blere 600 euro, me 5 karike te lekues ,tavolina zgjatet ,pothuajse e pa perdorur
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim