Tavolin zyre

Shitet nga: Fadil 14 Shk 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen per zyre shum e mir,me dimenzione 160 x 80.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim