Tavolin

Shitet nga: hazdret 09 Mar 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e bukes me 6 karrika pak e perdort asht ble 730 ero eshes 480 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim