Tavolin

Shitet nga: riza 20 Pri 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesë tavoline ushqimi shume e rujtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim