Tavolin

Shitet nga: Shaip 23 Nën 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e bukes me 6karrika po thuaj se e re shum pak e perdorur material druri me mundsi per rritje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim