Tavolin

Shitet nga: kaltrina 04 Shk 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
ofert extra tavoline e bukes ( trepezari ) shume pak e perdorne thuj se e reee me 6 karriga shitet cmimi 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim