Tavolina , karrika, kositese e barit

Shitet nga: alushi 24 Pri 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
jan 10 tavolina te pershtatshma per terasa kafiteri ,jan te qendrueshme ndaj lagshtis dhe nxetsis qmimi 50 euro copa
karrikat jan 10 copa qmimi 15 euro copa.
kositsja eshte me benzin dhe kushton 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim