Tavolina +6 karriga dhe tepihu

Shitet nga: Arta 17 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinën me 6 karrige së bashku me tepih. Tavolina është e punuar nga druri mjaft kualitativ.
Të dyja janë të përfshira në çmimin e dhënë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim