Tavolina buke dhe karrika

Shitet nga: naser 16 Qer 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolina buke dhe karrika moderne me ngjyra te ndryshme dhe me qmim shume te volitshem ,mund te perdoren edhe per restorane. tel ne viber 044 442 732 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim