Tavolina buke dhe karrika

Shitet nga: naseri 15 Pri 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolina buke dhe karrika modrne me ngjyra te ndryshme, me qmim shume te volitshem dhe me kualitet shume te larte .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim