Tavolina

Shitet nga: Teuta 02 Tet 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina Trepezari me kater karrike 100euro dhe nje tavoline per kuzhine dite 30euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim