Tavolina Buke me karrige

Shitet nga: Mobileria Arti 20 Dhj 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
MOBILERIA Arti "lipjan"
kemi tavolina buke shum kualitative dhe te pershtatshme per qdo ambient>
vetem te ne ju mund te gjeni zgjidhjen ideale per nje tryez sa me cilsore me prodhim ((((((((Mediapan))))
TEK ne ju mund te beni zgjedhjen me te mire >
Kualitet i deshmuar ne mund tju sjellim qdo lloje te tavolinave te bukes per kuzhina dhe gjera te tjera
qe nevojiten ne shtepit tuaja po ashtu edhe dhoma te fjetjes >
Kontaktoni ne nr tel>>> 044-351-256 >>>044-351-256
Qmimi 195 euro>>>>>>>> 195 Euro Pres Bleres Serioz shkruani edhe ne email sepse ne mund te pergjigjemi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim