Tavolina Buke

Shitet nga: Mobileria Arti 24 Dhj 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina Buke shume kualitative dhe shume te bukura
Tavolinat jane te punuara me materialin "Mediapan" dhe shume perfekte
Transportin e kryejm ne tere Kosoven
Mund te na thirrni edhe ne viber 044-351-256 edhe ne nr. 044-983-090
QMIMI SHUM I LIRE DHE I PERSHTATSHEM 195 EURO 195 EURO 195 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim