Tavolina Buke

Shitet nga: Mobileria Arti 25 Dhj 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina buke shume te pershtatshme dhe shume kualitative.Jane te punuara prej materialit ********MEDIAPAN*************
Transportin e kryejm ne ter Kosoven
Mund te na thirrni edhe ne viber ne nr,tel 044-351-256 dhe ne nr. tel. 044-983-090
Qmimi shume i lir dhe i pershtatshem 195 EURO 195 EURO 195 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim