Tavolina Buke

Shitet nga: Mobileria Arti 27 Dhj 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina buke shume te pershtatshme dhe kualitative.
Eshte e punuar nga materiali i mediapani.
Mund te na thirrni edhe ne viber ne nr. tel.044-351-256 044-983-090
Qmimi shum i volitshem 195 EURO 195 EURO 195 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim