Tavolina Fabian

Shitet nga: Fatoni 10 Mar 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet Tavolina Fabian e re pa karrika cmimi sipas marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim