Tavolina&Shankerica

Shitet nga: Gazmend 27 Sht 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 6Tavolina dhe 28 Shakerica për kafiq ose restaurant, çmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim