Tavolina buke

Shitet nga: Mobileria Arti 24 Dhj 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina buke shum kualitative dhe te qendrueshme. Vetem tek ne ju mund te bleni nje produkt me material mediapan. Qmimi shum i lirë dhe i pershtatshem 195 euro 195 euro me 6 karrika
Transportin ne ter kosoven e kryejmë
Mund te na thirrni ne viber ne nr tel 044-351-256 dhe ne numrin 044-983-090 ne viber
Qmimi shum i lirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim