Tavolina dhe 6 kariga

Shitet nga: Burim 19 Dhj 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina dhe karikat Jane dru dhe punim dore si te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim