Tavolina dhe karike te terases per kafiteri.

Shitet nga: Shpend 28 Pri 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 20 tavolina dhe 80 karike per terase, ne gjendje te mire dhe me cmim te volitshem, kane edhe jastakë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim