Tavolina dhe karrigë

Shitet nga: Doni 01 Pri 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
12 Tavolina dhe 45 karriga


044688387, 049133962

Doni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim