Tavolina dhe karrige

Shitet nga: Beka 05 Jan 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 9 tavolina me nga 4 karriga për Restoran apo kafiteri të përdorur vetëm 4 muaj qmimi shkon për një set dmth 1 tavoline me 4 karriga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim