Tavolina dhe karrige

Shitet nga: Bekim 08 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten katër tavolina dhe 10 karrige, të përshtatshme për internet-kafe, zyrë për ndonjë kurs etj.

Gjindemi në lagjen 'Kalabria'- Prishtinë.
tel: 044 302 371
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim