Tavolina dhe karrika

Shitet nga: naseri 14 Pri 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavolina dhe karrika me extra qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim