Tavolina dhe karrike

Shitet nga: KARRIKA 18 Pri 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHESË KARRIKA
ÇMIMI = 15 Euro / Copa

Adresa: Prishtinë - Dardani (kurriz)
TEL: 044 / 45 35 45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim