Tavolina dhe komodë

Shitet nga: Gezim 25 Dhj 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
2 tavolina te drurit dhe nje komodë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim