Tavolina e ditës

Shitet nga: tefik 03 Pri 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet urgjent tavolina e ditës , tavolina është materjal druri 100 për qind, është shumë pak e përdorur . Për të initresuairt munden të na kontaktojn në këta numra telefoni dhe viber 044 987058 ose 044 178094 . E njëjta tavolin nga druri( jo mediapani) në mobileri kushton nga 170€ deri 130€ shitet vëtëm për 35€ . I pergjigjemi vetem bleresve serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim