Tavolina e kuzhines me 4 karriga

Shitet nga: Hamit 07 Shk 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet tavolina e kuzhines me 4 karriga.

Tavolina eshte blere para 3 viteve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim