Tavolina e ndejes

Shitet nga: Prishtina 08 Tet 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet Tavolina për dhomë të ndejes,tavolina posedon edhe 4 fjoka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim