Tavolina karriga dhe separe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: zdrukthtaria Kosova 04 Shk 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Prodhojm tavolina karriga dhe separe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim