Tavolina karrika separe shankerica etj

Shitet nga: alban 24 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
prodhojm nga druri tavolina karrige separe shankerica etj ngjyra sipas porosis mer me shum info na kontaktoni ne 045 256 699
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim