Tavolina me 4 karrige shum e rujtun dhe 2 tepiha

Shitet nga: Trapezari dhe dy tepiha 02 Mar 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shum te mira sic shifen edhe ne foto po spo em duhen se kom dal ne banese te re edhe skom vend.
tavolina 70E ndersa 2 tepihat 45E.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim