Tavolina me 6 karika dhe dy komoda

Shitet nga: Enis 22 Mar 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen (trepezarine) me 6 karika dhe se bashku jane 2 komoda.
Materiali eshte prej druri, stil klasik.

Komodat kane dimenzione gjatesia 2.10cm x gjeresia 1.40cm dhe e dyta gjatesia 0.90cm x gjeresia 1.40cm
Cmimi 1000 EURO ka ven per marveshje.

Numri i kontaktit 044278303 dhe 049700199 dhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim