Tavolina me 6 karrige

Shitet nga: daut krasniqi 04 Nën 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet tavolina me gjtihe karriga e shfrytzume 1 muj me cmim te volitshem nr konbtaktus 044684396 tel ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim