Tavolina me 6 karrika

Shitet nga: Besarti 10 Qer 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me 6 karrika eshte ne gjendje te mire
Cmimi eshte fillestarë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim