Tavolina me Karrika

Shitet nga: Ekrem 03 Shk 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me karrika ne gjendje shum te mir.
Qmimi i nje karrike eshte 13 Euro,
Qmimi komplet i tavolines me 4 karrika eshte 70 Euro.
Per me shum informata kontaktoni ne nr: 044-139-246.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim